Anasayfa

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Hasan Yıldırım
Yönetim Kurulu Başkanı

Temelleri 1994 yılında atılan Serasan Tarım ve Mühendislik, seracılığın merkezi Antalya'da alçak tünel ve cam sera imalat ve kurulumu ile hizmetlerine başlamıştır. Avrupa Birliği'ne girme çabalarının etkisi, çiftçilerimizin kaliteli ürün üretim süreçlerine destek olmak ve global pazarlarda kalıcı ve sürdürülebilir başarılar elde etmek amacıyla uluslararası standartlarda modern sera tesislerinin üretim ve montajları ile ivmesini artırarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Ülkemizin seracılık faaliyetlerinin gerçekleştiği hemen her alanında hizmet vermiş olan kuruluşumuz, aynı zamanda geliştirmeye devam ettiği yüksek kalite ve inovatif ürün çeşitliliği ile seracılık alanında güçlü referanslara sahiptir.

Sağladığı danışmanlık hizmetleri ile de en büyük sermayemiz olan, son derece kapsamlı bilgi ve tecrübeye sahip profesyonellerimiz, güven ve müşteri memnuniyeti bakımından ilk sıralarda tercih edilirliğimizi açıklayan övünç vesilemizdir.

Değişimin hep bir adım önünde giderek Türkiye'nin en büyük ve başarılı gruplarından biri haline gelen, tüm faaliyetlerinde uluslararası standarlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Serasan Tarım ve Mühendislik, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada yakalam hedefine adım adım ilerleyen global bir oyuncu olma yolundadır.Misyonumuz;

Sürekli gelişim anlayışıyla ürün ve hizmetlerimizi, gelişen ve değişen sektörün beklentilerine uygun hale getirmek, müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurarak sunduğumuz kreatif hizmet ve çözümlerle başarılarını desteklemek.

Vizyonumuz;

İnsana, çevreye ve evrensel değerlere olan hassasiyet ve sorumluluk bilinciyle, dünya genelinde seracılık faaliyetleri ve hizmetlerimiz ile daima yenilikçi ve en iyiler arasında yer almak.SERKONDER SERA KONSTRÜKSİYON DONANIM VE EKİPMAN ÜRETİCİLERİ VE İHRACATÇILARI DERNEĞİ KURUCU ÜYESİDİR.

Zerdalilik Mah. Burhanettin Onat Cad. Ekinci Sit. A Blok No: 104/1 Muratpaşa/ANTALYA
0(850) 441 30 45
info@serasan.com.tr

Bu web sitesi ve içeriğini oluşturan
materyallerin tamamı Serasan'e aittir.
İçerik izinsiz kullanılamaz © 2013 - 2017

Tasarım Ajansweb