Size nasıl
yardımcı olabiliriz?
Anasayfa

ÜRÜNLER » Sera Isıtma SistemleriFirmamız taahhüdünü aldığı sera içi ısıtma sistemlerini teknik ekipleri ile birlikte projelendirip ısı ve kalori hesaplamalarından sonra projelendirerek büyük bir hassasiyet ile kurulum aşamasını tamamlamaktadır. Sera iç ısıtmasında kullanılan metal ve plastik boruların temin ve tedarikini yaparak, taşıyıcı konsollar ve bağlantı elemanları ile birlikte tasarlanan projeye uygun bir şekilde montajlar.

"Serasan" sizlere ürününüzü en uygun ısı ve hava koşullarında yetiştirebilmek için modern ve tam otomatik ısıtma sistemini monte etmeyi teklif eder.

Merkezi ısıtma sistemi aşağıdaki unsurlardan oluşmaktadır:

» Buhar kazanı ve yakıt tankı
» Isı dağıtımı ve ısıtma şebekesi
» İnternet üzerinden ısı sistemleri kontrolü

Müşteri talebine uygun olarak buhar kazanından çıkan karbondioksit gazı (CO2) verimliliği

%20 arttırmak için ekstra çekilen borularla sera içerisine verilebilir.
Jeotermal Isıtma SistemleriGenellikle jeotermal ısı kaynaklarının bulunduğu bölgelerdeki sera projelerinde eşanjör aracılığı ile yer altından çıkan bu kaynak vasıtası ile sera ısıtmasında kullanılan kapalı devre temiz suyun ısıtılarak sera içerisindeki boru hatlarında sirküle edilmesi ile sağlanan ısıtma sistemidir.

Firmamız bu alanda da birçok projeye imza atmış olup tecrübe sahibidir.Katı yada Sıvı Yakıt Isıtma SistemleriBu ısı sağlayıcı sistemler ve kapasiteleri Projenin uygulanacağı iklim yapısı, sera iç hacmi gibi bir takım değerlerin bir arada hesaplanması ile ihtiyaç olunan kalori miktarına göre hesap edilerek imal edilmektedir.

Zerdalilik Mah. Burhanettin Onat Cad. Ekinci Sit. A Blok No: 104/1 Muratpaşa/ANTALYA
0(850) 441 30 45
info@serasan.com.tr

Bu web sitesi ve içeriğini oluşturan
materyallerin tamamı Serasan'e aittir.
İçerik izinsiz kullanılamaz © 2013 - 2017

Tasarım Ajansweb